med
Bizi Sosyal Medyada Takip Edinİstanbul Harem Otogar canli mobese izle

3.327 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

İstanbul Harem Otogar canli mobese izle

İstanbul Harem Otogar canli mobese izle. Harem Otogar canli mobese Harem canlı mobese kameralı şuan izlemektesiniz. İstanbul, Türkiye’de Marmara Bölgesi’nde bulunan kent ve Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en fazla göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen kentlerden biridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. sırada yer alır.

Harem Otogarı

İstanbul Harem Otogar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir otobüs terminalidir. Tam adı İstanbul Harem Otogarı’dır. Harem, İstanbul Boğazı’nın Anadolu Yakası’ndaki bir semtin adıdır.

Harem Otogarı, İstanbul’un önemli otobüs terminali ve ulaşım merkezlerinden biridir. Buradan birçok şehre ve diğer illere otobüs seferleri düzenlenmektedir. Terminal, İstanbul’un diğer bölgeleri ve diğer illerle bağlantı sağlayan birçok otobüs firmasının hizmet verdiği bir noktadır.

Harem Otogarı, konumu itibarıyla Kadıköy, Üsküdar ve çevre semtlerden kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Aynı zamanda Marmaray ve vapur seferleri gibi toplu taşıma araçlarıyla da erişilebilir.

Harem Otogarı’nda geniş bir peron alanı, otobüs firmalarının bilet satış ofisleri, bekleme salonları, restoranlar, kafeler, tuvaletler ve diğer yolcu hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca otogarın çevresinde otoparklar ve taksi durakları da mevcuttur.

İstanbul Harem Otogarı, İstanbul ve çevresindeki seyahatlerde otobüs yolculuğu tercih edenler için önemli bir noktadır ve şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda önemli bir rol oynamaktadır.

Canlimobese Kameraları Neden Çalışmıyor?

Canlimobese Kameraları Aksaklıklar ve yayın geç gelmesi veya Canli Mobese Kameraları
açılmaması yayın kuruluşlarından kaynaklanmaktadır.
Mobeseler aşırı yoğunluktan dolayı bazen yayınlar geç gelebilir veya açılmıyabilir. Belirli bir süre sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

Canli Mobese kameraları Nasıl çalışır

Ağ üzerinden çalışma mantığına sahip olan IP kameralar da, güvenlik kamera sistemleri içerisinde yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve uzaktan erişim, kontrol edilebilme ve görüntü depolanabilme özellikleri ile kullanımı son derece sıklıkla sağlanmaktadır.

İstanbul

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek biçimde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir kent olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası ya da Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası ya da Asya Yakası adı verilir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarımada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Slinkarı oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde slinkarın her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle dört defa genişletilen kentin[11] 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile beraber toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Kaynak: ibb.istanbul

mobese
Kanalda toplam 624 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

2 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet dedi ki:

    Harem bulunan kameralar daha fazla eklenir ise daha iyi olur mesela harem canlı mobese daha çok yer verilse iyi olur

  2. mobese dedi ki:

    İstanbul harem otogarı canlı mobese kameraları yenilendi.