med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinSamsun Canlı Mobese

3.360 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Samsun Canlı Mobese

Samsun Canlı Mobese Samsun Canlı Mobese Kameraları Samsun Canlı mobese kameraları
Samsun 17 ilçesi bulunmaktadır. En baştan Sona kadar 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadımKavak, Ladik,Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent ilçelerinden oluşmaktadır.
Bir çok mobese kamerası bulunmaktadır. Sizlere Sadece halka açık olan canlı mobese kameraları yayınlıyoruz. Şuan mobese kameraları görüntüleri izlemektesiniz.

Samsun mobese Kameraları

Samsun Canlı Mobese,Samsun Trafik kaza gürüntüleri şuan izlemektesiniz.

Samsun ilinin Canlı Şehir kameraları

Samsun Çobanlı İskelesi Canlı Yayın

Samsun Amisos Canlı Yayın

Samsun opera Canlı yayın

Samsun Saathane Meydanı Canlı Yayın

Samsun Batıpark Canlı Yayın

Samsun Onur Anıtı Canlı Yayın

Samsun Tütün iskelesi Canlı Yayın

Samsun ilinin 17 ilçesi bulunmaktadır. İşte Samsun ilinin ilçeleri

1. Atakum
2. İlkadım
3. Canik
4. Tekkeköy
5. Bafra
6. Terme
7. Salıpazarı
8. Çarşamba
9. Vezirköprü
10. Asarcık
11. Ladik
12. Kavak
13. Alaçam
14. Yakakent
15. Havza
16. 19 Mayıs
17. Ayvacık

Samsun Canlı Mobese Her bir ilçe, kendi yerel yönetimine sahiptir ve ilçe belediyeleri tarafından yönetilir. Her ilçenin kendine özgü özellikleri, doğal güzellikleri ve tarihi mekanları bulunabilir.

Samsun ilçeleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin genel idari yapısına bağlıdır ve ilçe belediyeleri, ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artırmak, altyapı hizmetlerini geliştirmek, çevre düzenlemesi yapmak ve kentsel gelişimi desteklemek gibi görevleri yerine getirir.

Samsun trafik

Samsun ilindeki trafik durumu hakkında anlık bilgilere erişim sağlayabileceğiniz çeşitli kaynaklar bulunmaktadır. Aşağıda bazı kaynaklara örnek verilmiştir:

1.

Trafik

Yoğunluğu Haritaları: Bazı harita uygulamaları ve trafik yoğunluğu haritaları, Samsun ilindeki trafik akışını gösteren gerçek zamanlı bilgiler sunabilir. Örneğin, Google Haritalar, Yandex Haritalar gibi uygulamaları kullanarak trafik yoğunluğunu takip edebilirsiniz.

2. Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube: Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’nün resmi web sitesi veya sosyal medya hesapları, trafikle ilgili duyurular, yol çalışmaları, kazalar gibi güncel bilgilere erişim sağlayabilir.

3.

Samsun

Büyükşehir Belediyesi: Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin resmi web sitesi veya mobil uygulamaları, trafikle ilgili haberler, yol çalışmaları, güncel trafik durumu gibi bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir.

4. Trafik Radyo Frekansları: Samsun’da yayın yapan yerel radyo istasyonları, trafikle ilgili güncel bilgileri yayınlayabilir. Bu nedenle, Samsun’da trafik bilgilerini duyurabilecek yerel radyo frekanslarını takip edebilirsiniz.

Trafik durumu hızla değişebildiğinden, güncel ve doğru bilgilere erişim sağlamak için bu kaynakları düzenli olarak kontrol etmek önemlidir. Ayrıca, trafikte güvenli bir sürüş için trafik kurallarına uyum sağlamak ve trafik yoğunluğu saatlerinde alternatif yolları kullanmak da önerilir.

Samsun Canlı Mobese kayıtlarında, ses kaydı özelliği bulunmamaktadır. Sistematik bir şekilde alınan kaydın arşivlenmesi söz konusu değildir. Kayıtlar teknolojiye istinaden 10 ila 30 gün arasında otomatik olarak sinilir ve önceki verinin üzerine yeni veri yazılır.

Mobese Kapsamında Yer Alan Birimler

Mobese kapsamında yer alan birimler şu şekildedir; araç takip sistemi, komuta kontrol merkezi, mobil araç sorgulama sistemi, nezarethane iyileştirme ve kontrol sistemi, mobil operasyon yönetimi, bölge görüntüleme sistemi ve plaka tanımlama sistemidir.

Mobesenin Günlük Yaşama Etkisi

Suçlular ve suç ile mücadele kapsamında mobeseler etkin olarak kullanılmaktadır. Mobese, hukuki süreç içerisinde ve günlük hayatta insanların suça olan meyillerini azaltmak için kullanılan bir sistemdir.

Bilhassa trafik kurallarını ihlal eden sürücülerin belirlenmesinde kullanılan mobese sistemi, suç işleyen kişilerin tespit edilmesi için de kullanılmaktadır. Son zamanlarda birçok alanda mobese sisteminin kullanımı da artış göstermektedir.

Mobese izle Sizlere Canlı kamera ücretsiz izletiyoruz daha fazla canlımobese yer verilecektir. Neredeyse tüm Camlimobeseler yer alan mobese kameraları çok sayıda  bulunmaktadır. Bu da daha fazla kişiye ulaşması ve sürekli resim bakmaktan ise canlı mobese kameraları telefonlarınızda her yerde izliyebilirsiniz.
Kaynak: youtube