med
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin15 Temmuz Delikliçınar mobeseizle

440 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

15 Temmuz Delikliçınar mobeseizle

15 Temmuz Delikliçınar mobeseizle Canlımobese kameraları şuan izlemektesiniz. Canlı mobese Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu” olan Türkiye Mobese‘ her yerinde bulunur. Şehir içini ve trafiği gözetleyen bir sistemdir. 15 Temmuz Delikliçınar mobeseizle Denizli, Türkiye’de Ege Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Nüfusu 2021 yılı itibarıyla 1.051.056’dir. 678.779 Merkezî nüfusu ile Ege Bölgesi’nde İzmir’den sonra ikinci Büyükşehir’dir. Tekstil sanayi, metal, gıda ürünleri ve yöreye has Denizli horozu ile meşhurdur.

Bizi Takip edin
Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

15 Temmuz Delikliçınar mobeseizle

Mobesenin Kullanım Amaçları Nelerdir

Mobese pek çok şey için kullanılır. Adli durumlar ve depremler içinde Canlı mobese kullanılır. Mesela bir sokakta hırsızlık olayı meydana gelirse eğer hırsız o sokakta yer alan mobese sistemine takılır. Bindiği aracın plakasını emniyet güçleri görür ve suçluyu kısa sürede yakalarlar. Bu mobese sistemleri 2007 yılında kurulmuştur. Sistemin yapım aşamasında bütçesini İçişleri Bakanlığı ve il özel idareleri tarafından karşılanmıştır. İçişleri Bakanlığı bu projeye tam 148 milyon 193 bin lira para harcamıştır.
Bu canlı mobese sistemlerinin çalışma süresi yok. 24 saat boyunca durmaksızın çalışıyor. Sadece karada da kullanılmıyor. Havada da oldukça fazla işe yarıyor. Bu özelliği sayesinde canlı mobese sistemleri Emniyet Genel Müdürlüğünün çok büyük işine yarıyor. Havacılık Şube Mudurlugu’ne bağlı bir şekilde bu sistem için hazır helikopterler yer alıyor.

Kaynak: denizli

mobese
Kanalda toplam 624 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.