med
Bizi Sosyal Medyada Takip Edinİcmeler Canlı mobese kamerası

849 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

İcmeler Canlı mobese kamerası

İcmeler Canlı mobese kamerası şuan izlemektesiniz İcmeler Canlı mobese kamerası Muğla, Marmaris icmeler Canlı mobese kameraları hemen izlemek için tıklayınız., Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. Marmaris, batısında Datça Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Körfezin önünde kıyıya ince bir dille bağlı olan Adaköy, onun önünde Sedir Adası, Keçi Adası ve Güvercin Adası bulunur. Kentin en eski kısmı denize doğru uzanmış bir tepe üzerine kurulu olan Kale Mahallesidir. Marmaris daha sonra eteklere doğru ve kıyı boyunda gelişmiştir. Hava ulaşımının yapıldığı Dalaman Havaalanı sadece bir saat uzaklıktadır. Rodos ise sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Şuan Marmaris İcmeler CanliMobese kameraları izlemektesiniz

Marmaris Canlı Mobese İzlerken Görüntünün Gitmesi

Marmaris mobese izle görüntüsü izlerken bazı zamanlar görüntü donabilir ve kaybolabilir. Bunun nedeni ilgili yayın kuruluşundan kaynaklanmaktadır. Çünkü zaman zaman izlenme sayısına bağlı olarak aşırı yoğunluk söz konusu olabilmektedir. Anlık yoğunluklardan kaynaklı olarak yayının geç gelmesi ve aksaklıkların yaşanması olağan görülmektedir.

Anlık olarak yayın kuruluşu tarafından alınan yayın hataları sadece ağ üzerinde kalmaktadır. Nitekim ilgili bölgelerde bulunan mobese kameraları aktif olarak görüntü almaya devam etmektedir. Bu nedenle 7/24 görüntü alan kameralar geriye dönük olarak da ilgili birimler tarafından izlenilebilmektedir.

Kaynak: marmaris.bel.tr

mobese
Kanalda toplam 622 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.