med
Bizi Sosyal Medyada Takip Edinİstanbul Eyüp Sultan Canli mobese

2.226 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

İstanbul Eyüp Sultan Canli mobese

İstanbul Eyüp Sultan Canli mobese Şuan İstanbul canli mobese izlemektesiniz. İstanbul’un Eyüpsultan ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan 39 ilçesinden biridir. Tarihi ve kültürel açıdan büyük öneme sahip olan bu ilçe, aynı zamanda İstanbul’un en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Eyüpsultan, şehrin diğer bölgelerine göre daha geleneksel ve tarihi bir atmosfere sahiptir.
Canli mobese Aksaklıklar ve yayın geç gelmesi veya Canli mobese açılmaması yayın kuruluşlarından kaynaklanmaktadır.
Canli Mobeseler aşırı yoğunluktan dolayı bazen yayınlar geç gelebilir veya açılmıyabilir. Belirli bir süre sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

Eyüp Sultan Canli mobese

EYÜP SULTAN

Eyüpsultan ilçesi, tarihi Eyüp semti etrafında gelişmiştir ve bu semt, İslam peygamberi Hz. Muhammed’in yakın arkadaşı ve İslam’ın ilk halifeleirnden Hz. Ebu Eyyub el-Ensari’nin (Eyüp Sultan) türbesi ve camii ile ünlüdür. Eyüp Sultan Camii, İstanbul’daki en kutsal mekanlardan biri olarak kabul edilir ve her yıl binlerce Müslüman burayı ziyaret etmek için gelir.

Ayrıca, Eyüpsultan ilçesi, tarihi Eyüp Sultan Mezarlığı’na da ev sahipliği yapar. Osmanlı döneminden kalma bu mezarlık, pek çok önemli kişiliğin ve Osmanlı padişahlarının mezarının bulunduğu bir yerdir. Eyüp Sultan Mezarlığı, tarihi atmosferi ve etkileyici mimarisiyle ziyaretçilerin ilgisini çeker.

Eyüpsultan ilçesi, Haliç kıyısında yer alır ve bu nedenle güzel manzaralara sahiptir. İlçe, tarihi yapısı ve geleneksel pazarlarıyla da tanınır. Bölgede bulunan Eyüp Çarşısı ve bölgenin ünlü balık restoranları ve kahvehaneleri ziyaretçiler için cazip yerler arasındadır.

Eyüpsultan, İstanbul’un diğer bölgelerine ulaşımı sağlayan iyi bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca, bölgede çeşitli tarihi ve turistik yerler bulunmaktadır, bu nedenle İstanbul’u ziyaret edenler için görülmeye değer ilçelerden biridir.

Kaynak: istanbuluseyret.ibb.gov.tr

mobese
Kanalda toplam 624 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

1 Yorum Yapıldı
  1. mobese dedi ki:

    Eyüp Sultan Canli mobese guncellendi.