med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinNamibya Canlı Kamera

877 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Namibya Canlı Kamera

Namibya Canlı Kamera şuan izlemektesiniz canlı mobese kameraları hayvanat bahçesi Namibya ya da resmî adıyla Namibya Cumhuriyeti, eski adıyla Güney Batı Afrika, batı sınırı Atlantik Okyanusu olan güney Afrika’da bir ülkedir. Kuzeyinde Zambiya ve Angola, doğusunda Botsvana, güney ve doğusunda Güney Afrika Cumhuriyeti ile sınır paylaşmaktadır.

Namibya’nın kalbindeki bir su birikintisinden canlı yem Namib Çölü’nün hiç bitmeyen kırmızı kum tepelerinin ihtişamını tamamlayan Namibya Cam’ın su birikintisi, Namib Naukluft Parkı’nın sınırındaki Gondwana Namib Parkı içinde yer almaktadır. Bu parkta, tüm insan yapımı engeller kaldırılarak 56.540 kilometrekare (21.830 sq mi) üzerinde bir alan yaratıldı – vahşi yaşam iki park ve diğer özel konuk çiftlikleri arasında serbestçe hareket ediyor.

Canlimobese Kameraları Neden Çalışmıyor?

Canlimobese Kameraları Aksaklıklar ve yayın geç gelmesi veya Namibya Canlı Kamera
açılmaması yayın kuruluşlarından kaynaklanmaktadır.
Mobeseler aşırı yoğunluktan dolayı bazen yayınlar geç gelebilir veya canlı mobeseler durabilir. Belirli bir süre sonra tekrar kontrol ederseniz canlı mobese kamera yayını tekrar açılır.

Canli Mobese kameraları Nasıl çalışır

Ağ üzerinden çalışma mantığına sahip olan IP kameralar da, güvenlik kamera sistemleri içerisinde yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve uzaktan erişim, kontrol edilebilme ve görüntü depolanabilme özellikleri ile kullanımı son derece sıklıkla sağlanmaktadır.

Kaynak: youtube

mobese
Kanalda toplam 624 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.