med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinNikah Salonu Arnavutköy Canli izle

880 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Nikah Salonu Arnavutköy Canli izle

Nikah Salonu Arnavutköy Canli izli Nikah Salonu Arnavutköy Canli izle Arnavutköy Belediyesi Yaklaşık 68 Dönüm Alanda; Etrafı panel Çitlerle Çevrili 78 m2’lik 200 Adet Bahçe Oluşturulmuştur. Her Bir Bahçe İçerisinde 6,5 m2’lik Ahşap Kulübeler Bulunmakta Ve Bahçeler Hortum Sulama Sistemi İle Döşelidir. Alan İçerisinde 78 Araçlık Otopark, Çocuk Oyun Alanları, çay Bahçesi, kafeterya, Yönetim Bürosu, Güvenlik Ve Tuvaletler Bulunmaktadır.

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin. veya kapatıp tekrar açınız

Arnavutköy Canli izle


Google NewsGoogle Bizi Takip edin

Arnavutköy canlı mobese hakkında!

Arnavutköy’ün yüzölçümü 453 km2’dir.[2] Doğusunda Eyüpsultan, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur. Nikah Salonu Arnavutköy Canli izle Ayrıca bu ilçenin kuzeyden Karadeniz’e kıyısı vardır ve ayrıca Durusu Gölü’nün doğu, Küçükçekmece Gölü’nün kuzey ve Büyükçekmece Gölü’nün kuzeydoğu kıyıları ilçe sınırlarında kalır.

Arnavutköy eski adı

Eski adı Ayazma olan Taşoluk, 1924 yılından evvel, Evliya Çelebi’nin de bahsettiği Türkköşe Deresi kenarında yer alan eski Rum yerleşkelerinden biridir. Osmanlı tahrir defterlerinde, Ayazma’da 12 Hıristiyan hane ve ortakçıların yaşamakta olduğu bildirilmektedir. 1924 yılında mübadele neticesinde Yunanistan’dan gelen Türkler ile bu bölgede yaşayan Rumlar yer değiştirmişlerdir.

Kaynak: arnavutkoy.bel.tr

mobese
Kanalda toplam 624 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.