med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinOsmangazi Nikah Salonu Canlı Yayını

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Osmangazi Nikah Salonu Canlı Yayını

Osmangazi Nikah Salonu Canlı yayını Şuan izlemektesiniz Osmangazi Nikah Salonu Canlı yayına hemen bağlanın ve nikah esnasında yerinizi alıp izliyebilirsiniz. Osmangazi Nikah Salonu Canlı izle Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır

Osmangazi Nikah Salonu

 • Nikah Dairesi
 • Osmangazi Nikah Salonu Canlı Yayını

  Osmangazi Nikah Salonu Canlı Yayını

  Osmangazi Mahalleleri

  Adalet, Ahmetpaşa, Akpınar, Aktarhüssam, Alaaddin, Alacahırka, Alacamescit, Alaşarköy, Alemdar, Alipaşa, Altınova, Altıparmak, Armutköy, Atıcılar, Bağlarbaşı, Bahar, Başaran, Çekirge, Çeltikköy, Çırpan, Çiftehavuzlar, Çirişhane, Çukurcaköy, Demirkapı, Demirtaşpaşa, Dereçavuşköy, Dikkaldırım, Dobruca, Doğanbey, Doğanevler, Ebuiskak, Elmasbahçeler , Fatih, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Gündoğdu, Güneştepe, Hacıilyas, Hamitler, Hamzabey, Hocahasan, Hüdavendigar, Hürriyet, İbrahimpaşa, İnkaya, İntizam, İsmetiye, İstiklâl, İvazpaşa, Kavaklı, Kayhan, Kemerçeşme, Kırcaali, Kiremitçi, Kirazlı, Kocanaip, Koğukçınar, Kuruçeşme, Küçükbalıklı, Kükürtlü, Küplüpınar, Maksem, Mehmet Akif, Mollafenari, Mollagürani, Muradiye, Nalbantoğlu, Namıkkemal, Orhanbey, Osmangazi, Panayır, Pınarbaşı, Reyhan, Sakarya, Santralgaraj, Selamet, Selçukhatun, Selimiye, Sırameşeler, Soğanlı, Soğukkuyu, Şehabettinpaşa, Şehreküstü, Tahtakale, Tayakadın, Tuna, Tuzpazarı, Ulu, Uluçam Veyselkarani, Yahşibey, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenikaraman, Yenikent, Yeşilova, Yunuseli, Zafer.

  (EMEK) Adnan Menderes, F. Sultan Mehmet, Zekai Gümüşdiş

  (DEMİRTAŞ) Barbaros, Cumhuriyet, Dumlupınar, Sakarya

  (OVAAKÇA) Merkez, Çeşmebaşı, Eğitim, Santral

  Mobese’nin Kullanım Amaçları Nelerdir

  Mobese pek çok şey için kullanılır. Adli durumlar ve depremler içinde Mobese izle kullanılır. Mesela bir sokakta hırsızlık olayı meydana gelirse eğer hırsız o sokakta yer alan mobese sistemine takılır. Bindiği aracın plakasını emniyet güçleri görür ve suçluyu kısa sürede yakalarlar. Bu mobese sistemleri 2007 yılında kurulmuştur. Sistemin yapım aşamasında bütçesini İçişleri Bakanlığı ve il özel idareleri tarafından karşılanmıştır. İçişleri Bakanlığı bu projeye tam 148 milyon 193 bin lira para harcamıştır.

  Bu canlı mobese sistemlerinin çalışma süresi yok. 24 saat boyunca durmaksızın çalışıyor. Sadece karada da kullanılmıyor. Havada da oldukça fazla işe yarıyor. Bu özelliği sayesinde canlı mobese sistemleri Emniyet Genel Müdürlüğünün çok büyük işine yarıyor. Havacılık Şube Müdürlüğüne’ne bağlı bir şekilde bu sistem için hazır helikopterler yer alıyor.

  Kaynak: Osmangazi