med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinRusya Anichkov Sarayı canlı izle

700 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Rusya Anichkov Sarayı canlı izle

Rusya Anichkov Sarayı canlı izle Aniçkov Sarayı, Rusya’nın Sankt Petersburg kentinde bulunan bir saraydır. Saray, Nevski Bulvarı ile Fontanka Nehri’nin bitişiğinde yer almaktadır. Saray, 1753 yılında Çariçe I. Elizaveta tarafından mimar Bartolomeo Rastrelli ve Mihail Zemtsov’un planları ile inşa edildi.

Rusya Anichkov Sarayı canlı izle kayıtlarında, ses kaydı özelliği bulunmamaktadır. Sistematik bir şekilde alınan kaydın arşivlenmesi söz konusu değildir. Kayıtlar teknolojiye istinaden 10 ila 30 gün arasında otomatik olarak sinilir ve önceki verinin üzerine yeni veri yazılır.

Mobese Kapsamında Yer Alan Birimler

Mobese kapsamında yer alan birimler şu şekildedir; araç takip sistemi, komuta kontrol merkezi, mobil araç sorgulama sistemi, nezarethane iyileştirme ve kontrol sistemi, mobil operasyon yönetimi, bölge görüntüleme sistemi ve plaka tanımlama sistemidir.

Mobesenin Günlük Yaşama Etkisi

Suçlular ve suç ile mücadele kapsamında mobeseler etkin olarak kullanılmaktadır. Mobese, hukuki süreç içerisinde ve günlük hayatta insanların suça olan meyillerini azaltmak için kullanılan bir sistemdir.

Bilhassa trafik kurallarını ihlal eden sürücülerin belirlenmesinde kullanılan mobese sistemi, suç işleyen kişilerin tespit edilmesi için de kullanılmaktadır. Son zamanlarda birçok alanda mobese sisteminin kullanımı da artış göstermektedir.

Rusya Anichkov kameraları 20 den fazla canlımobese bulunmaktadır. Neredeyse Arnavutköy tüm mobeseleri yer alan mobese kameraları çok sayıda  bulunmaktadır. Bu da yüzlerce noktada suça meyilli olan bireylerin caydırılabilme ihtimali olarak göze çarpmaktadır.

Kaynak: youtube

mobese
Kanalda toplam 622 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.