med
Bizi Sosyal Medyada Takip EdinŞanlıurfa Abide Canli mobese izle

1.129 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
hata bildir

TAKİP ET Google Haberleri

Yayın açılması için bekleyiniz. Yayın kesinti oluştuğunda lütfen sayfayı yenileyin.

Şanlıurfa Abide Canli mobese izle

Şanlıurfa’nın canli mobese kameraları hemen izlemek bizi takip ediniz.
Belediye Önü · Abide · Balıklıgöl · Urfa Kalesi · Şehir Genel Görünüm · Belediye Önü hepsini canlimobesem.com adresinde yayınladık.


Canlimobesem.com

Canlimobese Kameraları Neden Çalışmıyor?

Canlimobese Kameraları Aksaklıklar ve yayın geç gelmesi veya Canli Mobese Kameraları
açılmaması yayın kuruluşlarından kaynaklanmaktadır.
Mobeseler aşırı yoğunluktan dolayı bazen yayınlar geç gelebilir veya açılmıyabilir. Belirli bir süre sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

Şanlıurfa Canli Mobeseler

Şanlıurfa, toplum arasındaki kısa adıyla Urfa (Kürtçe: Riha; Ermenice: Ուռհա, Urha; Süryanice: ܐܘܪܗܝ, Ūrhāi) ya da eski çağlarda bilinen adıyla Edessa, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık sekizinci kentidir.[3] 2020 yılı verilerine göre nüfusu 2.115.256’dir.ya da Şehrin doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeydoğuda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye ile sınırı vardır. Şanlıurfa’nın 13 ilçesi vardır. Ortalama yükseltisi 518 metre olan Şanlıurfa, 19.451 km2’lik yüzölçümü ile Türkiye’nin en büyük yedinci ilidir.

Canli Mobese kameraları Nasıl çalışır

Ağ üzerinden çalışma mantığına sahip olan IP kameralar da, güvenlik kamera sistemleri içerisinde yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve uzaktan erişim, kontrol edilebilme ve görüntü depolanabilme özellikleri ile kullanımı son derece sıklıkla sağlanmaktadır.

Kaynak: sanliurfa.bel.tr